THE CULLING – PC

Torrent Game Crack Full Download  http://tr.link/h55u

Mirror Link : http://bc.vc/aVIFIvD

Battle Royale geri döndü! Dünyayı 2016’da fırtınaya sürükleyen oyun, köklerine geri döndü ve her zamankinden daha iyi, oyun oynamaktan bahsetmiyor. Bir dizi iyileştirme ve yeni özellik ile Culling: Origins, her şeyin başladığı adaya geri dönüyor … ve hayatta kalmak için gerekli cesaret, beyin ve beceriye sahip olup olmadığınızı soruyor.

Culling’e hoşgeldiniz. Bu ölümcül oyun şovuna bir yarışmacı olarak, eşyaları keşfetmeniz, silahları zıplatmanız ve diğer yarışmacılarınızı öldürmenizi ve turun bitiminden önce zafer kazanmanızı sağlayacak tuzaklar kurmanız gerekir. Sadece kurnazlık, beceri ve biraz şansla maçın galip gelmesini ve hayatta kalmasını sağlayabilirsiniz.

Battle Royale is back! Dragging the world to the storm in 2016, the game has returned to its roots and is better than ever, not talking about playing games. With a series of improvements and new features, Culling: Origins goes back to the island where everything starts … and asks if you have the courage, the brain and the skills to survive.

Welcome to Culling. As a contestant to this deadly game show, you must discover things, jump weapons and kill other contestants, and set up traps to help you win before the end of the round. Only with cunning, skill and a little luck can you make the match stand out and survive.

Королевская битва возвращается! Затянув мир к шторму в 2016 году, игра вернулась к своим корням и стала лучше, чем когда-либо, не говоря уже об играх. С серией улучшений и новых функций Culling: Origins возвращается на остров, где все начинается … и спрашивает, хватит ли у вас смелости, ума и навыков, чтобы выжить.

Добро пожаловать в выбраковку. Как участник этого смертельного игрового шоу, вы должны находить вещи, прыгать оружие и убивать других участников, а также расставлять ловушки, чтобы помочь вам выиграть до конца раунда. Только с хитростью, мастерством и небольшим количеством удачи вы можете сделать матч выдающимся и выжить.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*