MEGATON RAINFALL – PC

Torrent Game Crack Full Download  http://tr.link/nNZolz

Mirror Link : http://bc.vc/DndsdCz

Megaton Rainfall’, bir birinci şahıs süper kahraman oyunudur. Küresel çapta uzaylı istilası gerçekleşiyor ve bununla yüzleşmen gerek, hem de tek başına. Süpersonik hızlarla gerçeği kadar büyük, kısmen prosedürel olarak oluşturulan şehirlerin olduğu bu Dünya’nın dört bir yanında devasa yıkım cihazlarının peşine düş.

Sonra da ölümcül enerji patlamalarınla uzaylı cihazların işini bitir. Bu esnada insanlara zarar vermemeye çalış yeter! O kadar güçlüsün ki, hedefini ıskalarsan karşına çıkan binalar çöker!

Binaların arasında uçup ses duvarını aşarak olağanüstü hızlara ulaş ve benzersiz bir özgürlük hissinin tadını çıkar. Sonra da atmosferin üstüne yüksel, birkaç saniye içinde Dünya’nın çevresini dolaş, sıradaki çatışmaya hazırlan. ‘Megaton Rainfall’ gibi süper kahraman tecrübesi yok!

Megaton Rainfall ‘is a first-person superhero game. A global alien invasion is taking place and you have to face it, alone. Go for huge destruction devices across the globe with supersonic speeds and partly procedurally constructed cities.

Then end up with alien devices with deadly energy explosions. In the meantime, try not to harm people! You’re so strong that if you miss your target, the buildings you’re going to collapse!

Fly through the buildings and cross the sound wall to reach extraordinary speeds and enjoy a unique sense of freedom. Then rise above the atmosphere, walk around the Earth in a few seconds, prepare for the next battle. No superhero experience like ‘Megaton Rainfall’!

Megaton Rainfall ‘- это игра супергероя от первого лица. Происходит глобальное вторжение инопланетян, и вы должны противостоять ему в одиночку. Отправляйтесь на огромные уничтожающие устройства по всему земному шару со сверхзвуковыми скоростями и частично процедурно построенными городами.

Тогда заканчивайте с инопланетными устройствами со смертельными энергетическими взрывами. А пока постарайся не навредить людям! Вы настолько сильны, что если вы пропустите свою цель, здания разрушатся!

Пролетайте через здания и пересекайте звуковую стену, чтобы достичь невероятных скоростей и насладиться уникальным чувством свободы. Затем поднимитесь над атмосферой, обойдите Землю за несколько секунд, приготовьтесь к следующей битве. Нет опыта супергероев, как «Мегатон дождь»!