A PIXEL STORY – PS4

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/VEeFPV

Mirror Link : http://bc.vc/X7PuY4n

Bilgisayarının derinliklerindeki bir dünyada, benzersiz bir kahraman doğmak üzere. Işınlanma şapkaları ve alaycı yazılım, hırsız martılar ve çılgın operatörlerden oluşan bir platform ve tehlike hikayesi. Bu bir peri masalı değil bir piksel hikayesi!

Zorlayıcı platformlar, hileli tuzaklar, zeki bulmacalar ve komikliklerle bu Piksel Hikayesi, seni hem güldürüp, hem becerilerini test edecek bir oyun tarihi macerası. Sistemi kurtar dünyayı kurtar!

In a world deep in his computer, a unique hero is about to be born. A platform of raging hats and sarcastic software, burglar gulls and crazy operators and the story of danger. This is not a fairy tale but a pixel story!

With challenging platforms, tricky traps, clever puzzles and comics, this Pixel Story is a game history adventure that will make you laugh and test your skills. Save the world save the system!

В мире, глубоко в его компьютере, должен родиться уникальный герой. Платформа яростных шляп и саркастического программного обеспечения, грабителей и сумасшедших операторов и история опасности. Это не сказка, а пиксельная история!

Pixel Story со сложными платформами, хитрыми ловушками, хитрыми головоломками и комиксами – это приключенческая история, которая заставит вас смеяться и проверять свои навыки. Сохранить мир сохранить систему!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*