ANIMAL CROSSING CITY FOLK – Wii

Torrent  Game Crack Full Download : http://tr.link/x3dV

Mirror Link : http://bc.vc/sQaS79d

Balık tutmaya git, kabukları topla ya da arkadaşlarıyla havai fişek izle? Bir kardan adam inşa et, ailenle hediye alışverişi yap ya da tatil için evini dekore et. Şehre bir geziye çıkın, bir alışveriş çılgınlığı yapın ya da dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlarını ziyaret edin. Hayvan Geçişinde: Kent Halkı, hayat rahat bir hızla ilerler, ancak dünya sonsuz olasılıkla dolup taşar.

Go fishing, collect shells or watch fireworks with friends? Build a snowman, exchange presents with family or decorate your house for the holidays? Take a trip to the city, go on a shopping spree or visit friends from all over the globe? In Animal Crossing: City Folk, life moves at a relaxed pace, but the world brims with endless possibilities.

Собирайтесь ловить рыбу, собирать раковины или смотреть фейерверки с друзьями? Построить снеговика, обмениваться подарками с семьей или украсить свой дом на каникулы? Возьмите поездку в город, посетите шоппинг или посетите друзей со всего мира? В Animal Crossing: City Folk жизнь движется в расслабленном темпе, но мир близок с бесконечными возможностями.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*