ART OF FIGHTING ANTHOLOGY – PS2

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/yvN7m

Mirror Link : http://bc.vc/Ubj1j42

Mücadele Sanatı, destansı bire bir dövüş eylemi için, popüler Savaş Sanatı oyunlarının 3’ünü bir araya getiriyor. Dünyanın en iyi dövüş sanatçılarına karşı üç maçta en iyi iki karşılaşma ile yüzleşin. Renkli ve tehlikeli opponenets çıkarmak için yumruk, tekme ve Süper Saldırı kullanın. Bunu yaparken, daha sonra ölümcül Fury oyunları için sahneye koyar çarpık polisler ve kana bulamaç katillerin hikayesini de açacaksınız.

Art Of Fighting Anthology brings together all 3 of the popular Art Of Fighting games, for epic one-on-one fighting action. Face off against the world’s best martial artists in best two out of three matches. Use punches, kick and Super Attacks to take out colorful and dangerous opponenets. While doing this, you’ll also open up the story of crooked cops and bloodthristy killers that sets the stage for the later Fatal Fury games.

Art Of Fighting Anthology объединяет все 3 популярные игры «Борьба с искусством», для эпических одноразовых боевых действий. Отвлечься от лучших боевых мастеров мира в лучших двух из трех матчей. Используйте удары, удар и Супер Атаки, чтобы вытащить красочные и опасные противники. Делая это, вы также откроете историю кривых полицейских и убийц крови, которые создают предпосылки для последующих игр Fatal Fury.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*