BATMAN ARKHAM VR – PS4

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/Cpuk7

Mirror Link : http://bc.vc/TumsaPy

Gotham’ı temizleme görevinizi daha yeni başladı – ve şimdi hiç olmadığı kadar korkutucu. PlayStation VR’a özel, Batman: Arkham VR sizi DC kahramanının en ikonik bölgelerinin sanal gerçeklik tasarımı ile Kara Şövalye olmanızı sağlıyor.

Rocksteady’nin klasik Arkham evreninde geçen yepyeni bir hikâyede savaş verirken Wayne Manor ve Batcave gibi yerleri keşfedin ve dünyanın en iyi dedektifi olun.

It just started your quest to clean Gotham – and now it’s scary as ever. Exclusive to PlayStation VR, Batman: Arkham VR lets you become the Dark Knight with the virtual reality design of the DC icon’s most iconic areas.

Explore a whole new story in Rocksteady’s classic Arkham universe while discovering places like Wayne Manor and Batcave, and become the best detective in the world.

Это только что началось ваше стремление очистить Готэм – и теперь это страшно, как никогда. Исключительно для PlayStation VR, Batman: Arkham VR позволяет вам стать Темным Рыцарем с дизайном виртуальной реальности самых знаковых областей значка DC.

Исследуйте совершенно новую историю в классической вселенной Рокстеди Аркхэм, открывая для себя такие места, как Уэйн Мэнор и Бэткейв, и станьте лучшим детективом в мире.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*