BATTLEFIELD 4 – XBOX 360

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/kg8S

Mirror Link : http://bc.vc/hCbE48x

Sadece Battlefield 4’te Frostbite 3 oyun motorunun ilham veren gücünü keşfedebilir, görsel ve işitsel mükemelliği ile oyununuzu daha dramatik, daha inandırıcı ve daha gerçekçi olarak oynayabilirsiniz. Tüm kara, deniz ve hava savaşlarını domine edebileceğiniz yepyeni savaş araçlarına sahip olabilirsiniz. Battlefield 4’te sınırsız oynamanın özgürlüğü ile güçlü yanlarınızı kullanarak zafere giden yolda başarı ile ilerleyeceksiniz.

Only in Battlefield 4 you can discover the inspiring power of the Frostbite 3 game engine, and you can play more dramatically, more convincing and more realistically with your visual and audio perfection. You can have all-new combat vehicles to dominate all land, sea and air battles. In Battlefield 4, you will be successful with the freedom of unlimited play and your strengths on the road to victory.

Только в Battlefield 4 вы можете обнаружить вдохновляющую силу игрового движка Frostbite 3, и вы можете играть более драматично, более убедительно и реалистично с вашим визуальным и слуховым совершенством. Вы можете иметь все новые боевые машины, чтобы доминировать во всех наземных, морских и воздушных сражениях. В Battlefield 4 вам удастся добиться свободы неограниченной игры и ваших сильных сторон на пути к победе.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*