BEATING A DEAD HORSE WITH A ONE-TRICK PONY – PC

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/TG9

Mirror Link : http://bc.vc/HMb0bBg

One-Trick Pony ile Ölü Atın Dayak Bir anlatı, hafif melee mücadele ve bazı platform elemanları ile birinci şahıs RPG (ArtPG) ‘dir. Oyun bir devamıdır, Jeff Koons Must Die !!!, ve bir önceki oyunun sona erdiği aynı tahrip edilmiş müzede kuruldu. Oyun altı seviyeden oluşuyor ve hikaye boyunca ilerlemek için her bir ardışık bölgeden kaçmanız gerekiyor. Yol boyunca yardımcı olmak için bazı eski dostların yardımlarını alacaksınız ve umarız kendi yolunuzu keşfedeceksiniz.

Beating A Dead Horse With A One-Trick Pony is a first-person RPG (ArtPG) with a narrative, mild melee combat, and some platforming elements. The game is a sequel to, Jeff Koons Must Die!!!, and is set in the same destroyed museum that the previous game ended in. The game comprises six levels and you must escape each successive area in order to progress through the story. You will enlist the help of some old friends to help along the way and, hopefully, uncover your own path.

Beating a Dead Horse с One-Trick Pony – ролевая игра от первого лица (ArtPG) с повествовательным, мягким рукопашным боем и некоторыми элементами платформера. Игра является продолжением «Джеффа Кунса, который должен умереть !!!» и находится в том же разрушенном музее, в котором закончилась предыдущая игра. Игра состоит из шести уровней, и вы должны покинуть каждую последующую область, чтобы пройти по сюжету. Вы заручитесь поддержкой некоторых старых друзей, чтобы помочь на этом пути и, надеюсь, открыть свой собственный путь.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*