ENTWINED – PS4

 

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/cfdgh

Mirror Link : http://bc.vc/gLAhxaF

 

entwind-1
entwind-1

 

 

 

 

 

 

Birbirini seven ama hiçbir zaman bir araya gelemeyecek bir kuş ve bir balığın hayatına tanık olun. Ruhlarını birleştirmek için çıktıkları yolculukta, dokuz adet benzersiz ömürleri boyunca onları eş zamanlı yönlendirmek için reflekslerinizi ve el göz koordinasyon yeteneklerinizi sınayın.
İnsan hayatıyla örtüşmesi için tasarlanmış bir dizi duyguyu hissedin.Büyüleyici oyun müzikleri ve muhteşem sanat tarzı ile yolculuğun duygusallığını hissedin. Mücadele modunda yüksek puanlar kazanın ve arkadaşlarınızı geride bırakın.

entwind-2
entwind-2

 

 

 

 

 

 

Witness the life of a bird and a fish who love each other but never come together. Test your reflexes and hand eye co-ordination skills to guide them simultaneously through nine unique lifetimes to unite their souls.
Feel the emotion of the journey with its enchanting gaming music and spectacular art style. Earn high scores in combat mode and leave your friends behind.

entwind-3
entwind-3

 

 

 

 

 

 

 

Станьте свидетелем жизни птицы и рыбы, которые любят друг друга, но никогда не собираются вместе. Проверьте свои рефлексы и навыки координации рук и глаз, чтобы провести их одновременно через девять уникальных жизней, чтобы объединить их души.
Почувствуйте эмоции путешествия с его очаровательной игровой музыкой и захватывающим стилем искусства. Заработайте высокие баллы в боевом режиме и оставьте своих друзей позади.