FORESTRY 2017 – THE SIMULATION – PS4

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/uS1h

Mirror Link : http://bc.vc/xqxUQyg

 

forestry-2017-the-simulation-1
forestry-2017-the-simulation-1

 

 

 

 

 

 

Ormancılık 2017 – Bu Simülasyon sizi ormana götürür! Profesyonel bir oduncunun görevlerini devralın ve ormanda çalışmanın tadını çıkarın! Devasa makineleri (biçerdöverler, kamyonlar, traktörler ve vinç kolları) kontrol edin, ağaçları düştü, keresteyi düzenleyin ve ahşabınızı tarayın. Odunu, çeşitli ürünleri satıp şirketinizi büyütmek için para kazanın.

Ormanı ne kadar iyi korursanız ve farklı ağaç türlerinin bakımını, makinelerin profesyonel ve zaman kazandıran kullanımını korursanız, yeni makineler ve donanımlar için daha fazla para olacaktır!

forestry-2017-the-simulation-2
forestry-2017-the-simulation-2

 

 

 

 

 

 

Forestry 2017 – This Simulation takes you to the forest! Take over the tasks of a professional woodcutter and enjoy working in the woods! Control huge machinery (harvester, trucks, tractors and crane arms), fell the trees, arrange the timber and comb through your wood. Sell the wood, several products and earn money to expand your company.

The better you maintain the forest and care for the different tree species, as well as the professional and timesaving use of the machines, the more money will be available for new machines and equipment!

forestry-2017-the-simulation-3
forestry-2017-the-simulation-3

 

 

 

 

 

 

Forestry 2017 – Эта симуляция перенесет вас в лес! Возьмите на себя задачи профессионального лесоруба и наслаждайтесь работой в лесу! Управляйте огромной техникой (комбайнами, грузовиками, тракторами и крановыми манипуляторами), валите деревья, расставляйте лес и прочесывайте свой лес. Продавайте дрова, несколько продуктов и зарабатывайте деньги, чтобы расширить свою компанию.

Чем лучше вы будете ухаживать за лесом и заботиться о различных породах деревьев, а также о профессиональном и экономном использовании машин, тем больше денег будет доступно для приобретения новых машин и оборудования!