GRIP COMBAT RACING – PC

Torrent  Game Crack Full Download : http://tr.link/5HM5

Mirror Link : http://bc.vc/nJoMylg

GRIP, aşırı hız ve tepeden tırnağa kuşanılmış ağır silahları bir araya getiren hareketli ve sert bir savaş yarış oyunudur.

GRIP, yer çekimine meydan okuyan fiziğin yanı sıra, ilginç silahlardan oluşan güçlü bir cephanelikten faydalanarak gelmiş geçmiş en hızlı ve rekabetçi yarış deneyimini sunuyor. Kozmosta yarışarak ilerlemek için kışkırtıcı pistler ve oyunlarda ustalaşıp, nefes kesici numaralar sergilerken, duvarlara, tavanlara ve lastiklerini üzerine geçirebildiğin her şeye tırman.

GRIP is a moving and tough battle racing game that combines extreme speed and heavy weapons from head to toe.

In addition to gravity-defying physics, GRIP offers the fastest and most competitive racing experience ever, taking advantage of a powerful arsenal of interesting weapons. Climb the walls, ceilings and tires with anything you can put on it while mastering provocative tracks and games to make a progress by competing in the cosmos.

GRIP – это подвижная и жесткая боевая гоночная игра, сочетающая в себе экстремальную скорость и тяжелое оружие с головы до ног.

В дополнение к физике гравитации, GRIP предлагает самый быстрый и конкурентоспособный гоночный опыт, используя мощный арсенал интересного оружия. Поднимитесь на стены, потолки и шины на все, что вы можете надеть, осваивая провокационные треки и игры, чтобы добиться прогресса, соревнуясь в космосе.

Add a Comment