GUNDAM VERSUS – PS4

Torrent Game Crack Full Downlaod : http://tr.link/CCid8

Mirror Link : http://bc.vc/qk7CBWs

 

gundam-versus-1
gundam-versus-1

 

 

 

 

 

 

Serinin geçmişinden Mobile Suitler ile yepyeni özellikleri bir araya getiren GUNDAM VERSUS savaş yoğunluğunda çıtayı daha da yükseltiyor!

Hızlı 2vs2 Aksiyon-Dövüş
GUNDAM VERSUS serisinin efsanevi özelliği olan müthiş 2’ye 2 dövüşlerde, takım arkadaşınla koordine ol, rakipleri bozguna uğrat. Çevrimiçi ve çevrimdışı modlardaki cayır cayır, ateşli yakın dövüşlerde silahını konuştur, elinden geleni ardına koyma!

En İyilere Kafa Tut
Dünya genelinde bir sunucu kullanan Çevrimiçi Eşleştirme sistemi ile gezegenin en iyilerinin karşısına çıkmaya hazır ol!

gundam-versus-2
gundam-versus-2

 

 

 

 

 

 

GUNDAM VERSUS brings together brand new features with Mobile Suites from the history of the series and raises the bar in the war intensity!

Fast 2vs2 Action-Fighting
Coordinate with your team-mate in the awesome 2-to-2 fights that are the legendary feature of the GUNDAM VERSUS series. Keep your guns on fire in feverish, feverish, online and offline modes!

Head to the Top
Get ready to face the best of the planet with the Online Matching system that uses a server worldwide!

gundam-versus-3
gundam-versus-3

 

 

 

 

 

 

GUNDAM VERSUS объединяет новые функции Mobile Suites из истории серии и поднимает планку интенсивности войны!

Fast 2vs2 Action-Fighting
Скоординируйте свои действия с товарищем по команде в удивительных поединках 2 на 2, которые являются легендарной особенностью серии GUNDAM VERSUS. Держите свое оружие в огне в лихорадочном, лихорадочном, онлайн и офлайн режимах!

Голова к вершине
Будьте готовы встретиться с лучшими на планете с помощью системы соответствия онлайн, которая использует сервер по всему миру!