HARRY POTTER KINECT – XBOX 360

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/9Q02Ap

Mirror Link : http://bc.vc/EITgS3N

İlk defa, Kinect’in tarama teknolojisi sayesinde oyunun bir parçası olacak şekilde bir cadı veya sihirbaz karakteri yaratın.
Sekiz filmin tamamında unutulmaz anlar yaşayın – asanızın Ollivanders’da sizi seçmesinden ve Hogwarts’da birinci sınıf öğrencisi olarak sınıflandırılmasından, iklimsel bir sihirbaz savaşında You-Know-Who ile savaşmaya kadar
Doğru döküm manevralarını yaparak ve Kinect’in denetleyicisiz ve ses tanıma yeteneklerini kullanarak büyü adlarını söyleyerek rakiplerinize büyü yapın.
Daha fazla ders ve zorluğun kilidini açmak için sınıftaki oyuncu seçimi, bira hazırlama ve düello yapma becerilerinizi geliştirin (diğerleri arasında)
Rekabetçi mini oyunlarda bir arkadaşınıza meydan okuyun veya ko-op oyunlarda ortak bir rakibe karşı güçlerinizi birleştirin.

For the first time, create a witch or wizard character in your likeness that will become part of the gameplay through Kinect’s scanning technology.
Experience unforgettable moments from all eight films – from having your wand choose you at Ollivanders and being Sorted as a first-year student at Hogwarts, to battling You-Know-Who in a climactic wizard battle
Cast spells at your opponents by performing the proper casting maneuvers and calling out spell names utilizing Kinect’s controller-free and voice recognition capabilities.
Hone your casting, brewing and duelling skills (among others) in class to unlock even more lessons and challenges
Challenge a friend in competitive mini-games, or join forces against a mutual opponent in co-op games.

 

 

 

 

 

 

Add a Comment