KERBAL SPACE PROGRAM ENHANCED EDITION – PS4

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/zmWr1

Mirror Link : http://bc.vc/7prb03a

kerbal-space-program-enhanced-edition-1

 

 

 

 

 

 

Bu eşsiz uzay-uçuş simülatöründe Kerbal olarak bilinen bir uzaylı ırkı için uzay programının kontrolünü ele alın ve değiştirilebilir parçaları kullanarak gerçek aerodinamiklere uygun şekilde tamamen işlevsel bir uzay mekiği yapın.

Kerbal mürettebatınızı yörüngeye ve ötesine çıkararak (ve onları hayatta tutarak) Kerbal güneş sistemindeki ayları ve gezegenleri keşfedin, keşif yolculuğunuzu daha da büyütmek için üsler ve uzay istasyonları inşa edin.

Kerbal Space Program – Enhanced Edition, tamamen elden geçirilmiş kullanıcı arayüzü ve yeni kontroller ile birlikte konsol oyuncuları için optimize edilmiştir.

kerbal-space-program-enhanced-edition-2
kerbal-space-program-enhanced-edition-2

 

 

 

 

 

 

Take control of the space program for an alien race known as Kerbal in this unique space-flight simulator and use a replaceable parts to make a fully functional space shuttle to suit the actual aerodynamics.

Explore the moon and planets in the Kerbal solar system, and build bases and space stations to make your journey of exploration even bigger, moving your Kerbal crew into orbit and beyond (and keeping them alive).

The Kerbal Space Program – Enhanced Edition is optimized for console players with a completely overhauled user interface and new controls.

kerbal-space-program-enhanced-edition-3
kerbal-space-program-enhanced-edition-3

 

 

 

 

 

 

Вы можете узнать, что такое симуляция, Кербал, оларак, билин, бирка, узлы, угроза, программа, программа, контроль над всеми элементами, а также различные типы мышц, в которых у вас возникли проблемы со здоровьем.

Кербал смуглым ворсистом и травмой (кеарбалат хайатта тутарак) Кербал гюнеш системиндеки айлары ве гезегенлери кешфедин, кешиф йолкулюшунузу даха да юйзюйзен юзюйзен юзюйзен интешет к югу от меня.

Космическая программа Кербала – Расширенное издание, Таможенный журнал, посвященный вопросам управления и контроля, ирригация, консультация и оптимизация.

Add a Comment