LORD OF THE FALLEN GAME OF THE YEAR – PC

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/585y

Mirror Link : http://bc.vc/eHOypG0

Kadim ve Eski zamanlarda Dünya Diyarı, tüm insanlığı kendi Egemenliğiyle esir etmiş olan salt kötülük sahibi bir Tanrı tarafından yönetiliyordu. Fakat insanların kalbindeki korku, özgürlük savaşı olan Great Rising’in şafağına kadar isyan büyüdükçe öfkeye dönüştü. Fallen God’ı deviren haşmetli zaferden sonra insanlar yeni bir düzen kurdu… Hiçbir günahın affedilemeyeceği ve kefaretin olmadığı bir dünya.
Şimdiyse, yüz yıl sonra, masum ruhlar için sapkın bir açlık ile güdülenen Demonic Rhogar Lejyonunun dönüşüyle dünya korkuyla sarsılmaktadır. Çaresiz bir son hamle olarak insanlık hüküm giymiş bir günahkâr, toplum tarafından reddedilmiş ve ışıktan sürgün edilmiş sıra dışı bir koruyucu çağırıyor… Harkyn olarak bilinen bir adam. Artık, öğretmeni olan Kaslo ile birlikte Karanlığın kaynağına doğru yolculuk etmek zorundalar… Lords of the Fallen ile yüzleşmek için.
Silahların, zırhın ve becerilerin doğrudan düşmanın hızı ile saldırılarını etkilediği karmaşık ve tatmin edici yakın dövüş sisteminin yer aldığı akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’sine atılın… Eğer başka hiçbir şey işe yaramazsa yasaklanmış büyü gücüyle düşmanlarınızı yerle bir edin.

In Ancient and Ancient Times, World Land was ruled by a wicked God, who had enslaved all humanity with his kingdom. But the fear in the hearts of people turned into anger as the rebellion grew to the dawn of the Great War of liberty, the Great Rising. After the glorious victory that overthrew Fallen God, people established a new order Hiçbir a world where no sin can be forgiven and no penance.
Now, a hundred years later, the world is shaken by the return of the Demonic Rhogar Legion, driven by a heretical hunger for innocent souls. A desperate final act, humanity has been convicted of a sinner, rejected by society, and an extraordinary protector who has been exiled from the light bir a man known as Harkyn. Now, along with his teacher, Kaslo, they must travel to the source of the Darkness … to confront the Lords of the Fallen.
Jump into an action RPG with smooth gameplay featuring a complex and satisfying melee system where weapons, armor, and skills directly affect the enemy’s speed and attack.

Add a Comment