ORBITAL RACER – PC

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/4a29jk

Mirror Link : http://bc.vc/C3BeBpK

Uzayda kimse seni sürükleyemez …

Orbital Racer, uzayda tek kişilik bir yarış simülatörü. 6DOF uzay simülatörlerinin hareket özgürlüğü ile yarış özgürlüğünü birleştirir.

Oyun iki farklı oyun modu sunuyor:
AKSİYON
Bu mod, hızlı ve tatmin edici bir oyun. Sadece kokpite atlayın ve rakiplerinizi yenmek için patlayıcı füzeler ve mayınlar da dahil olmak üzere hızınızı ve mevcut powerup’larınızı kullanın.
SİMÜLASYON
Bu mod, gerçekçiliğe çok daha fazla önem verir. Bütün gemiler, makul itici güçlerle Newton fizik kurallarına göre davranırlar. Bu, çok daha zorluyor ama aynı zamanda çoğu zaman kontrollerin sınırlarında yana kayarken benzersiz bir şekilde tatmin edici oluyor.

No one can drag you in space …

Orbital Racer is a one-man racing simulator in space. 6DOF combines the freedom of movement and freedom of racing with space simulators.

The game offers two different game modes:
ACTION
This mode is a fast and satisfying game. Just jump into the cockpit and use your speed and available powerups, including explosive missiles and mines to defeat your opponents.
SIMULATION
This mode attaches much more importance to realism. All ships behave according to Newton’s laws of physics with reasonable driving forces. This is much more challenging, but at the same time, it is uniquely satisfying when it is shifted to the side of the controls.

Никто не может тянуть вас в космос …

Orbital Racer – гоночный симулятор в космосе. 6DOF сочетает в себе свободу передвижения и свободу гонок с космическими симуляторами.

Игра предлагает два разных игровых режима:
ДЕЙСТВИЯ
Этот режим – быстрая и приятная игра. Просто прыгайте в кабину и используйте свою скорость и доступные бонусы, включая взрывные ракеты и мины, чтобы победить своих противников.
Имитационное моделирование
Этот режим придает гораздо большую важность реализму. Все корабли ведут себя согласно законам физики Ньютона с разумными движущими силами. Это намного сложнее, но в то же время это однозначно удовлетворяет, когда оно смещается в сторону органов управления.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*