PAIN – PS3

Torrent Game Crack Full Download : http://tr.link/83A1

Mirror Link : http://bc.vc/ZZeqyNs

PAIN™ has been setting the PlayStation Network on fire now for 3 years and the wackiness hasn’t stopped yet! Dive into a world of hurt as you load a character into a human-sized, ultra-powerful slingshot, and fire them into an active, physics-controlled environment, filled with precarious and humorous situations. You can also receive points by stringing together painful collisions and inducing as much chaos into the environment as you can muster!
Over the years there have been numerous (and hilarious!) updates to the core game. The latest additions to PAIN™ include an even more crazy cast of characters! First up is Souxxie. She’s a girl with a little funk to go with her punk. Then there is the squishy little dude, Creepie and coming straight at ya right from his Mama’s basement is H8 Squadder. Oh, and be sure to check out Maxine. She is an auto-tuned sista’ with all the right moves with plenty to back it up!
By the way, have you picked up the new PlayStation®Move motion controllers? Then be sure you grab the FREE PAINaMotion update and take your game to the next level of awesome! Dude’s with 3D TV’s? We got ya covered too with the FREE 3D Modes pack.
Additionally, new DLC packs I, Probot and the Alpine Ski Lodge add a whole new level of pain for ya. (Oh, and watch out for the fainting goats!)
The hilarity doesn’t stop there! Check out the latest FREE AXE update: Hurt Falls. This awesome addition features a Free Play Mode, Fun With Explosives, and an exclusive PlayStation Move-enabled mode called Dik-Dik Run. They’ve also updated Smooth Jarvis with a new look–the Rugged Jarvis outfit.
So what are you waiting for? Get some PAIN today!

PAIN ™, PlayStation Network’ü 3 yıldır ateşe vermiş durumda ve çılgınlık henüz bitmedi! İnsan boyutunda, ultra güçlü bir sapanlığa bir karakter yükledikçe ve güvencesiz ve esprili durumlarla dolu, aktif, fizik kontrollü bir çevreye ateşledikçe, acı dünyasına dalın. Ayrıca acı verici çarpışmaları bir araya getirerek ve toplayabildiğiniz kadar çevreye kaos getirerek puan kazanabilirsiniz!
Yıllar boyunca çekirdek oyuna çok sayıda (ve çok komik!) Güncelleme yapıldı. PAIN ™ ‘e yapılan son eklemeler daha da çılgın karakterler içeriyor! İlk önce Souxxie. Onun serseriyle gitmek için biraz funk olan bir kız. O zaman küçük bir ahbap var, Creepie ve doğrudan Mama’nın bodrumundan sağa doğru geliyor H8 Squadder. Oh, ve Maxine’a bakmayı unutma. O, onu düzeltmek için bolca doğru harekete sahip otomatik ayarlı bir sistandur!
Bu arada yeni PlayStation®Move hareket kontrol cihazlarını aldın mı? O zaman ÜCRETSİZ PAINaMotion güncellemesini yakaladığınızdan emin olun ve oyununuzu muhteşem bir sonraki seviyeye taşıyın! Dostum 3D TV’lerle mi? ÜCRETSİZ 3D Modes paketi ile de kapladık.
Ayrıca, yeni DLC paketleri I, Probot ve Alpine Ski Lodge sizin için tamamen yeni bir ağrı seviyesi yaratıyor. (Ah, ve bayılma keçilere dikkat et!)
Neşe orada bitmiyor! En son ÜCRETSİZ AX güncellemesine göz atın: Hurt Şelalesi. Bu müthiş eklenti, Ücretsiz Oyun Modu, Patlayıcılarla Eğlence ve Dik-Dik Run adı verilen özel PlayStation Move özellikli modu içeriyor. Ayrıca Smooth Jarvis’i yeni bir görünümle güncellediler – Sağlam Jarvis kıyafeti.
Peki ne bekliyorsun? Bugün biraz PAIN alın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*