RESIDENT EVIL REVELATIONS 2 – PS3

Torrent Game Crack Full Download  http://tr.link/wOhp

Mirror Link : http://bc.vc/9dVoJxG

Resident Evil Revelations 2 masalının başlangıcı fan favori Claire Redfield dramatik bir dönüş yapmak görür. Önceki Resident Evil oyunlarında tasvir edilen Raccoon City olayından kurtulan Claire, artık anti-terörizm organizasyonu Terra Save için çalışıyor. Moira Burton, bilinmeyen silahlı kuvvetler ofisi fırtına ederken Terra Save’e hoş geldin partisine katılıyor. Claire ve Moira bilinçsizce çalınır ve daha sonra karanlık ve terk edilmiş bir gözaltı merkezinde kendilerini bulmak için uyanırlar. Birlikte çalışmak, onları kimin aldığını ve uğursuz sonun ne olduğunu bulmalılar. Claire ve Moira onu canlı hale getirecek ve bu uzak adaya götürülmelerine neyin yol açtığını keşfedecekler mi? Bir dönüm ve dönüş hikayesi, her turda bir sonraki adı tahmin eden oyunculara sahip olacak.

The beginning of the Resident Evil Revelations 2 tale sees fan favorite Claire Redfield make a dramatic return. Survivor of the Raccoon City incident depicted in previous Resident Evil games, Claire now works for the anti-bioterrorism organization Terra Save. Moira Burton, is attending her welcome party for Terra Save when unknown armed forces storm the office. Claire and Moira are knocked unconscious and awaken later to find themselves in a dark and abandoned detention facility. Working together, they must find out who took them and to what sinister end. Will Claire and Moira make it out alive and discover what’s led to them being taken to this remote island? A story of twists and turns will have players guessing the next step at every turn.

В начале рассказа Resident Evil Revelations 2 любимая фанатка Клэр Редфилд добилась драматического возвращения. Оставшаяся в живых после инцидента в Раккун-сити, изображенного в предыдущих играх Resident Evil, Клэр теперь работает в анти-биотеррористической организации Terra Save. Мойра Бертон присутствует на вечеринке Terra Save, когда неизвестные вооруженные силы штурмуют офис. Клэр и Мойра теряют сознание и позже просыпаются, чтобы оказаться в темном и заброшенном изоляторе. Работая вместе, они должны выяснить, кто их взял и с какой зловещей целью. Удастся ли Клэр и Мойре разобраться с этим и выяснить, что привело их к тому, что их увезли на этот отдаленный остров? История поворотов заставит игроков угадывать следующий шаг на каждом ходу.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*