THE LEGEND OF ZELDA BREATH OF THE WILD – PC

Torrent Game Crack Full Download  http://tr.link/tl89

Mirror Link : http://bc.vc/jq1s1pr

Oyunun tanıtımında her ne kadar Wii U kullanılsa da, NX bekleyenler hiç endişelenmesin. The Legend of Zelda’nın yeni oyunu gelecek yıl çıkacak olan NX platformunda da aynı performansta çalışacak. O zamana kadar neler eklenir ve değişir bilinmiyor ancak Wii U’dan çok Nintendo NX’e yöneleceğe benziyor. Ayrıca oyunun GamePad ile oynanması tavsiye ediliyor.

Oyunun haritasından bahsetmek gerekirse, mekanikler ile birlikte daha anlaşılabilir ve erişilebilir bir harita yapan Nintendo, ana karakterimiz Link ve oyunun gidişatı hakkında da bir takım bilgiler verdi.

Öncelikle Link’i sağlak yaptıklarını ve tüm yaşam koşullarına karşı hazırladıklarını anlatan Aonuma, hava şartları olsun, açlık susuzluk olsun, kıyafet yokluğunda doğadan etkilenmek olsun, bir çok zorlu şartın önümüze çıkacağını da ekledi. Silahların bile kırılabildiği uzun soluklu bu Zelda oyununda, bizleri bitmek bilmeyen maceralar bekliyor.

Harita büyük olunca yenilikte çok oluyor tabii. Yolunuzun üzerinde soyabileceğiniz veya savaşabileceğiniz düşman kamplarıyla karşılaşırsanız şaşırmayın. Nintendo bu kamplardaki düşmanların geceleri uyuduğunu ve oyundaki gizlilik modu ile bir takım işler çevirebileceğinizi de belirtti.

Although the Wii U is used in the introduction of the game, NX should never worry about those waiting. The Legend of Zelda’s new game will perform in the same performance next year on the NX platform. What has been added and changed until then is unknown, but it seems to turn to Nintendo NX rather than Wii U. It is also recommended to play the game with GamePad.

The map of the game, Nintendo, which makes a map more understandable and accessible with mechanics, our main character, Link and gave information about the course of the game.

First of all, Link’ı right-handed and prepared against all living conditions describing the Aonuma, weather conditions, hunger thirst, whether in the absence of clothes to be affected by nature, a very difficult condition will come before us, he added. In this long-running Zelda game where weapons can be broken, we are waiting for endless adventures.

When the map is big, there is a lot of innovation. Don’t be surprised if you come across enemy camps where you can peel or fight on your way. Nintendo also said that enemies in these camps slept at night and that you can turn a team job with the game’s privacy mode.

Независимо продвижение игры Wii U пока не используется, NX ждет не беспокоиться. Легенда о Zelda игры, которая будет новой NX платформы в следующем году будет работать в том же исполнении. До тех пор, что неизвестно, но, скорее всего, будет добавлено и изменения ориентации от ой очень Nintendo Wii. Кроме того, рекомендуется играть с геймпадом игр.

Чтобы отметить игровую карту, что делает его понятным и доступным карта с механическим Нинтендо, главный герой дал нам некоторую информацию о ходе Link и игр.

Первые ссылки на правша были сделаны, и объяснили, что они готовят против всех условий жизни Aonu, чтобы получить погодные условия, вы получите голод жажду, вы получите зависеть от природы отсутствия наряда, он добавил, что будет до нас в очень требовательном требовании. В долгосрочной перспективе это может привести к поломке даже игры оружие Zelda, мы ждем бесконечных приключений.

Карта, конечно, очень большой, когда инновация происходит. Не удивляйтесь, если вы столкнулись на своем пути, или вы можете слезть может бороться вражеский лагерь. Nintendo сон в ночное время является врагом в этих лагерях, а также отметил ряд вещей, которые вы можете включить режим конфиденциальности в игре.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*